Forum / Soru Cevap

Baskı Balata Değişi...

Bildirimler
Hepsini temizle

Baskı Balata Değişim Fiyatı Maliyeti Kaç Lira

3 Gönderi
2 Kullanıcılar
1 Likes
61 Görüntüleme
Beetlejuig
(@beetlejuig)
Aktif Üye
Katıldı: 1 hafta önce
Gönderi: 2
Konuyu Başlatan  

Merhaba Aracım 2004 mdl 206 pejo xline 1.4 gaza bastığımda devir yükseliyor araç bağırıyor ama malesef gitmiyor. sıkıntıyı videoda anlattığınızı dinlediğim zaman daha iyi anladım Yalnız şöyle bir sorum olacak aracı yaptırmak istedim ama söylenen fiyatlar çok farklı 5 bin tl den tutunda 25 bin tl isteyen de var balatası değişirse düzelir diyen de var  hem balata hem yatağı değişmesi gerekir diyende Baskı Balata Değişim Fiyatı hangisine güveneyim bilemedim online alışveriş yapayım diyorum ama onunda kalitesinden anlamıyorum Fiyat aşağı yukarı ne olmalı maliyeti hakkında bilgi yardımı rica ediyorum şimdiden teşekkürler Levent Altunören

Reklamlar

Alıntı
Online Tamirci
(@onlinetamirci)
Tamirci Admin
Katıldı: 10 ay önce
Gönderi: 745

merhabalar. bahsettiğiniz belirti tipik baskı balata arızası (kaçırması) belirtisi, balata seti değişimi ile sorun çözülür tahminimce, (tecrübe etmedikçe de birşey demek zor) ama maliyet 25,000 TL' ye çıkmaz. çıkma şanzıman  baskı seti alsanız dahi 10,000 TL'yi geçmez. yani o rakamlar çok uçuk. ortalama baskı balata set v işçilik 4000 gibi rakamlara maks çıkar, o da en kaliteli parçalarla. orta düzeyde 2500TL - 3000TL gibi maliyetleri var.

Sizler ile birlikte büyüyoruz. Bizlere destek olmak için abone olabilir ve yayınlarımızı paylaşarak beğenebilirsiniz.

Reklamlar

Cevap VerAlıntı
Beetlejuig
(@beetlejuig)
Aktif Üye
Katıldı: 1 hafta önce
Gönderi: 2
Konuyu Başlatan  

@onlinetamirci çok teşeklür ederim alakanıza

Cevap VerAlıntı