Hakkımızda

Online Tamirci, 2007 Yılından bu yana otomotiv sektöründe, 4 farklı yetkili servis ve sayısız özel serviste edindiğim bilgi birikim ve tecrübelerimi siz değerli izleyiciler/okuyucularımız ile paylaşmak için kurduğumuz topluluğun adıdır. Hem Youtube kanalı hem web site ve forumumuz ile sizlere bilgi verirken, aynı zamanda izleyici ve okurlarımızın kendi aralarında yardımlaşma ve bilgi transferi yapmaları adına Onlinetamirci.net web sitesini hayata geçirdik. Sizlerin de destekleri ile gün geçtikçe büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Reklamlar

Online Tamirci Kanalı ve Web sitesi olarak, izleyici/okuyucularımıza, araçlarında var olan arızaların nedenleri sonuçları ve onarım yöntemleri hakkında detaylı bilgilere ek olarak, güncel otomotiv haberleri, kaporta boya ve sigorta konuları gibi ek konular dahil olmak üzere genel bilgi paylaşımını amaçlayan bir oluşum olarak hizmetinizdeyiz.

Servis Adres Bilgisi Hakkında

Şu an için şahsıma ait servise sahip değilim. Özel bir serviste çalışmaktayım. 2021 yılı sonu itibari ile Online Tamirci servisini açmak için girişimimiz vardı, fakat gerek ekonomik nedenler, gerekse ülke ekonomisindeki dalgalanmalar nedeni ile önümüzü daha net görmek adına 2022 yılı yaz aylarına kadar projelerimizi ertelemiş bulunmaktayız. Söz konusu durumda bir güncelleme olduğunda web sitemiz ve youtube kanalımız vasıtası ile sizlere bildirimde bulunacağız. Teşekkür ederiz.

Reklamlar