Forum / Soru Cevap

Bildirimler
Hepsini temizle

Ford Courier 2019 Gizli Özellik Açma Sonrası Yaşanan Sorunlar

4 Gönderi
2 Kullanıcılar
1 Likes
157 Görüntüleme
(@turcan)
Yeni Üye
Katıldı: 2 yıl önce
Gönderi: 2
Konuyu Başlatan  

Merhabalar,2019 courier deluxe modeli aracıma gizli özellikleri açmak için bir eleman obd2 forscan ile bağlandı,hız kontrol ve bir kaç özellikleri açtı,ama sonra ekranda bayağı arıza isiklari yandı,oto elektrikciye götürdüm,olmayan bazı özellikleri açtığı için ECU ve modüller olmayan özellikler açıldigindan arıza vermiş ve yapan arkadaş bunları silmek için bir kaç geri yükleme ve resetleme yaptığından müdahale yapamıyoruz,başka bir araç aynı modelin şase numarasından geri yükleme yaptılar, bütün ışıklar söndü fakat start ve stop düğmesini aktif etmedikleri den düğme çalışmıyordu,ben bir obd2 modifiyeli cihaz aldım aktif ettim ve kaydettim,sonra ekranda ABS,el freni,anti patinaj ve yokuş kalkış desteği ışıkları yandı,bir kaç kez forscan üzerinden arızaları sildim ama ekrandaki arıza isiklari sönmedi.ne yapmam gerekiyor acaba? Benim yapabileceğim bir şey varmi,yoksa tekrardan ustaya bayilmammi gerekiyor,acil cevaplarinizi bekliyorum

Reklamlar

Alıntı
Konu Etiketleri
Online Tamirci
(@onlinetamirci)
Tamirci Admin
Gönderi: 1344

Merhabalar Turcan Bey

Bu aşamada yapılacka şey yine obd ile ama kaliteli bir cihazla resetleme yapılabilir. Orjinal yazılımı olur, KTS-250 gibi cihazlar olur bunlar oldukça detaylı cihazlar.

Reklamlar

Teyp kodu vs elinizde varsa bir ecu resetleme deneyebilirsiniz. faydalı olabilir. Bu tip durumlarda düşük ihtimaldir ama yine de faydalı olabilir. 

Sizler ile birlikte büyüyoruz. Bizlere destek olmak için abone olabilir ve yayınlarımızı paylaşarak beğenebilirsiniz.

Reklamlar

Cevap VerAlıntı
(@turcan)
Yeni Üye
Gönderi: 2
Konuyu Başlatan  

@onlinetamirci teşekkür ederim bilgi için

Cevap VerAlıntı
Online Tamirci
(@onlinetamirci)
Tamirci Admin
Gönderi: 1344

Gönderen: @turcan

@onlinetamirci teşekkür ederim bilgi için

Geçmiş olsun dileklerimizle. 

Reklamlar

Sizler ile birlikte büyüyoruz. Bizlere destek olmak için abone olabilir ve yayınlarımızı paylaşarak beğenebilirsiniz.

Cevap VerAlıntı
Paylaş: