Forum / Soru Cevap

Bildirimler
Hepsini temizle

Motor Rektefiye Fiyatları 2023 Yılı Masrafı Ne Kadar

4 Gönderi
2 Kullanıcılar
2 Likes
655 Görüntüleme
(@oktayozer)
Aktif Üye
Katıldı: 1 yıl önce
Gönderi: 2
Konuyu Başlatan  

Merhabalar; Peugeot 306 1.6 XS 1999 model bir aracım var aracım yağ yakıyor aslında alırken çok bilgim olmadığı için ilk arabam olarak aldım işe gidip gelmek için beni götürüp getiriyor fakat bu aracı yaptırmak istesem sizce ortalama motor rektefiye ne kadar? Motor Rektefiye Fiyatları nedir, Ayrıca araç bundan yaklaşık 3-4 ay önce aks kesmişti her şey iyi güzel hoş yaptırdım arabayı stabil bir şekilde kullanıyorum fakat içimde sürekli bir korku oluyor kullanırken ya araç hareket halindeyken bu sorunu yaşarsam diye velhasılkelam sorum şu konu dışı olacak kusura bakmayın lütfen, 1. viteste konsolda veyahut aracın sol kısmında o kadar titreme olmasada 2. vitese attığımda 1.5 - 3 bin devir civarı araç sallanıyor sonra 3. vitese attığımda bu titremeden eser kalmıyor konularla ilgili cevap ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Reklamlar

Alıntı
Online Tamirci
(@onlinetamirci)
Tamirci Admin
Katıldı: 2 yıl önce
Gönderi: 1344

Merhabalar Oktay Bey, Öncelikle ilk sorunuzla başlayayım. motor rektefiye maliyeti konusunda direk fiyat verilemez, öncelikle yağ yakma neden kaynaklı ona bakmak lazım. mesela üst kapak sorunu nedeni ile (Mesela conta, itici subap lastikleri vs) ise yağ yakıyor ise çok daha az iken, segmanlardan ise çok daha fazla olacaktır. Ortalama Motor Rektefiye Fiyatları 2023 yılında sizin aracınız özelinde üst kapak 10-15 bin, komple motor 40 binden fazla tutabilir. tabi yine sökülünce çıkan masrafa göre azalıp artabilir. tek tek  Motor Rektefiye Fiyatları net hesap için bir video hazırlamıştım aşağıda link bırakıcam ona bir göz atın. Diğer sorunuza gelecek olur isek o korku size özel değil çoğu kişide oluyor ama eğer tamir edildi üstünden de zaman geçti ise tekrarlamaz artık rahat rahat kullanabilirsiniz. Son sorunuzdaki titreme sorunlarında ise aracı kontrol etmeden birşey demek zor. ama ilk akla gelen yer motor ve şanzıman kulaklarını kontrol ettirebilirsiniz. Aşağıda Motor Rektefiye Fiyatları 2023 yılı hesaplama için çektiğimiz videoya da bir göz atın https://www.youtube.com/watch?v=oQieMNqd2No

Sizler ile birlikte büyüyoruz. Bizlere destek olmak için abone olabilir ve yayınlarımızı paylaşarak beğenebilirsiniz.

Reklamlar

Cevap VerAlıntı
(@oktayozer)
Aktif Üye
Katıldı: 1 yıl önce
Gönderi: 2
Konuyu Başlatan  

@onlinetamirci İlgilinize alakanıza çok teşekkür ediyorum yeriniz dükkan vs var ise size gelebilirim istanbul içindeyim.

Cevap VerAlıntı
Online Tamirci
(@onlinetamirci)
Tamirci Admin
Katıldı: 2 yıl önce
Gönderi: 1344

Merhabalar, Ankara'dayız efendim. rica ederiz. iyi günler dilerim.

Reklamlar

Sizler ile birlikte büyüyoruz. Bizlere destek olmak için abone olabilir ve yayınlarımızı paylaşarak beğenebilirsiniz.

Cevap VerAlıntı
Paylaş: